Корзина
USD - 38,02грнEUR - 39,53грн
Ми працюємо для Вас! Допоможемо швидко знайти потрібну запчастину або її аналог!
Вам перезвонить?

Як підібрати запчастини?

Для початку потрібно точно визначити модифікацію автомобіля. У цьому допоможе VIN номер або номер кузова (FRAME). Ця інформація зазначена в техпаспорті автомобіля.

Є кілька способів швидкого підбору запасних частин:

  1. Можна скористатися системою пошуку за маркою автомобіля нашого інтернет-магазину, розташованого на головній сторінки сайту.

  2. Якщо відомий артикул (каталожний номер) автозапчастини, можна скористатися системою пошуку по артикулу нашого інтернет-магазину, розташованого у верхній частині сторінок сайту.

  3. Самостійно підібрати деталь по каталогу. В даний час є безліч каталогів, як оригінальних каталогів від виробників, так і від сторонніх компаній (TecDoc, Carbase, EpcData). Визначивши артикул деталі, переходимо в систему пошуку по артикулу, розташованого у верхній частині сторінок сайту.

  4. Звернувшись із запитом (сторінка Запит по VIN) до нашого кваліфікованого фахівця.
  5. Найпопулярніші категорії запчастин знаходяться на сторінці Швидкий підбір (Каталог запчастин).

Зареєструйтесь на сайті, щоби зберегти Вашу інформацію о замовленнях.

Наш інтернет-магазин спеціалізується на постачанні якісних автозапчастин за найпривабливішими цінами.

Вибір автозапчастин - відповідальна справа, на яку Ви можете витратити багато часу і сил. На ринку багато небезпечної продукції низької якості. Жертвами підробок можуть стати і покупці в торгових точках, і в автосервісах. Тому самостійний вибір і придбання запасних частин - найправильніше рішення.

    І перше на що слід звертати увагу - виробник. Довіряти можна тільки відомим брендам, які не перший рік на ринку. Вони накопичили виробничий досвід, проектують всю продукцію на високому рівні, залучають до тестування продукції сторонні організації, які підтверджують якість сертифікатами. Деякі виробники запчастин навіть постачають свою продукцію на складальні конвеєри автовиробників. Такі компанії досконало управляють виробництвом і контролюють якість на всіх філіях. Ми здатні забезпечити Вас запчастинами високої якості! Купуючи у нас автозапчастини - Ви можете бути впевненими в їх зносостійкості і безпеці.

 

Що таке оригінальні запчастини для автомобіля?

Вважають, що використання оригінальних запасних частин гарантує якість ремонту. Однак при цьому потрібно бути готовим розлучитися зі значною сумою грошей. За що ж переплачує споживач? Відповідь проста - за бренд.

Неоригінальні запасні частини (аналоги)

Такі запчастини нічим не відрізняються від оригінальних. Часто вони виробляються на тому ж заводі, але під брендом локального виробника. Природно, що в даному випадку можна заощадити істотну суму без втрати якості.

Більшість неприємних історій пов'язано з контрафактними запчастинами, які виготовляють в підпільних цехах з порушенням технології. Установка таких запчастин може призвести до серйозних поломок або, ще гірше, до аварії. Звідси походить безліч міфів, один з яких - для ремонту потрібно використовувати виключно оригінальні деталі. На жаль, в сучасних умовах і тут не виключені підробки.

Щоб уникнути контрафакту важливо купувати запасні частини у перевіреного постачальника, який гарантує якість автомобільних комплектуючих.

Прямі поставки від виробників і великих оптових компаній гарантують широкий асортимент і якість автодеталей. На нашому сайті ви зможете підібрати запчастини як самостійно, так і за допомогою наших фахівців. При цьому вам доступні на вибір безліч варіантів: як оригінальних запчастини, так і їх аналогів, спосіб оплати і доставки.

 

Поради від наших партнерів:

Інфографіка рейтингу виробників.

Бренди автокомпонентів для легкових автомобілів іноземного виробництва.

Бренди автокомпонентів для вантажних автомобілів іноземного виробництва.

Відгуки о запчастинах та їх виробниках.

Каталоги запчастин на американські авто за vin кодом

✅ Часто важко підібрати правильно запчастини, якщо в оригінальній програмі не пробивається він код за американцем. Тому що облік ідентифікаційних номерів кузовів американських автомобілів ведеться в оригінальних електронних каталогах з США. Де ж безкоштовно пробити він код США для американського автомобіля? Ділимося корисними посиланнями:

  • Каталог запчастин по він коду Mazda USA – www.onlinemazdaparts.com
  • Оригінальний каталог підбору запчастин HONDA USA – estore.honda.com
  • Оригінальний каталог підбору запчастин ACURA – www.acurapartswarehouse.com
  • Каталог запчастин по він коду VW USA – parts.vw.com
  • Каталог запчастин по він коду FORD USA  – www.parts.ford.com

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Є питання? Потрібна допомога?
зателефонуйте нам 050-185-36-13 або замовте зворотній дзвінок

і наши фахівці з радістю Вам допоможуть!